Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421
v
v

Změny v rozvrhu Monday 29. 11.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Bílý Jiří OV34 OV34 OV34 OV34 OV34 OV34 OV34 OV34
Cimpová Petra - - - .. TV70 T194 - - - -
Fiala Miloslav - - - - T104 .. - .. .. -
Hajšmanová Jitka - - - - -
Hůnová Martina - - - - T156 T156 - - - -
Kašpar Zdeněk - - T141 T141 - - - T165 T165 ..
Korda Josef ..
Kuchař Miroslav - TV24 - - - T155 - TV27 TV24 TV24
Liška Jaroslav T174 ..
Lukáčová Lucie - .. - TV22 T195 - .. - - -
Macillisová Pavla - T165 T194 - - - - T133 T133 -
Záhorová Lenka - - T193 T142 - - - - .. ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bernátová Ivana
před 10. hod dohled Dohled krček, C + D  
Blafková Marie
6 přesun << TV EP2 (Chl) T1 z 8. hod
Brcková Jana
8 Suplovací pohotovost  
Calta Luboš
před 3., 6. hod dohled Dohled C 2.p. + 3. p.  
Fejtová Lenka
4 supl. (TV96) Aj ETS2 D309 přespočetná hod.
Filipová Hana
4 spojeno (TV25) Aj PO1 (AjA) C327
5 spojeno (TV25) Aj PO1 (AjA) C327
Georgievová Alena
před 9. hod dohled Dohled C 2.p. + 3. p.  
Horehleďová Taťána
3 spojeno (T154) EV PO2 C322
Hospodářský Miroslav Václav
1 supl. (T144) ZTE IT1B D216 přespočetná hod.
8 supl. (T144) UEE VOŠ1 (V1UE) C111 přespočetná hod.
9 supl. (T144) UEE VOŠ1 (V1UE) C111 přespočetná hod.
Hrazánková Hana
5 supl. (T196) M ME3 T2 přespočetná hod.
Jančíková Petra
před 8. hod dohled Dohled D 1. p. + 2. p.  
Jansa Luboš
2 supl. (TV61) SN IT3 C206 přespočetná hod.
Jedlička Miloň
7 supl. (T144) ZTE MP1 C214 za odpadlou
Jůzová Ludmila
3 přesun << ICT ESM1 C160 z 1. hod
Kačenová Dana
2 změna PSI IT2 (A) C127
2 spojeno (TV66) PSI IT2 (B) C127
3 změna PSI IT2 (A) C127
3 spojeno (TV66) PSI IT2 (B) C127
Kášková Ladislava
7 supl. (T175) TD OKS3 C327 za odpadlou
8 supl. (T175) TD OKS3 C327 za odpadlou
9 Suplovací pohotovost  
Kořínková Eva
4 spojeno (T154) MMG PO2 C326
Kosíková Pavla
4 supl. (TV79) F EP2 C222 přespočetná hod.
Kříž Daniel
5 spojeno (T144) E ESM1 (erem) C306
Macillis Jakub
1 supl. (T175) AI MP1 C160 přespočetná hod.
7 supl. (TV66) PX ETS4 (et) C122 přespočetná hod.
8 supl. (TV66) PX ETS4 (et) C122 přespočetná hod.
Peterková Šárka
2 supl. (T175) AI MP1 C160 dohled
5 spojeno (TV96) Aj ETS1 (AjA) C318
Ratzková Miluše
11:40 - 12:35 Dohled C 1. p. + krček + D 1.  
Smolíková Lucie
12:35 - 13:25 Dohled C 1. p. + krček + D 1.  
Svoboda Jaroslav
14:15 - 15:55 Dohled vchod  
Šímová Radka
7 přesun << CJ ETS1 C322 z 8. hod
Šitnerová Miloslava
3 supl. (TV61) SN ETS2 D309 přespočetná hod.
Špinglová Libuše
7:10 - 8:45 Dohled C 1. p. + krček + D 1.  
Vácha Dušan
0 spojeno (OV24) OV EL2 (b) E202
1 spojeno (OV24) OV EL2 (b) E202
2 spojeno (OV24) OV EL2 (b) E202
3 spojeno (OV24) OV EL2 (b) E202
4 spojeno (OV24) OV EL2 (b) E202
5 spojeno (OV24) OV EL2 (b) E202
6 spojeno (OV24) OV EL2 (b) E202
7 spojeno (OV24) OV EL2 (b) E202
Změny v rozvrzích tříd
EL2
0 OV b E202 spojí OV34 (OV24)
1 OV b E202 spojí OV34 (OV24)
2 OV b E202 spojí OV34 (OV24)
3 OV b E202 spojí OV34 (OV24)
4 OV b E202 spojí OV34 (OV24)
5 OV b E202 spojí OV34 (OV24)
6 OV b E202 spojí OV34 (OV24)
7 OV b E202 spojí OV34 (OV24)
EP1A
5 F odpadá (TV79)
EP2
4 F C222 supluje T104 (TV79)
6 TV Chl T1 přesun << T120 z 8. hod
6 UC odpadá (T154)
8 TV Chl přesun >> na 29.11. 6. hod
EP3
1 UC odpadá (T154)
ESM1
1 ICT přesun >> na 29.11. 3. hod
3 ICT C160 přesun << T153 z 1. hod
5 E erem C306 spojí T155 (T144)
ETS1
5 Aj AjA C318 spojí T194 (TV96)
7 CJ C322 přesun << TV52 z 8. hod
8 CJ přesun >> na 29.11. 7. hod
ETS2
3 SN D309 supluje T142 (TV61)
4 Aj D309 supluje TV70 (TV96)
ETS4
7 PX et C122 supluje T165 (TV66)
8 PX et C122 supluje T165 (TV66)
9 PX et odpadá (TV66)
IT1A
8 F odpadá (TV79)
9 D odpadá (TV61)
IT1B
1 ZTE D216 supluje TV24 (T144)
8 SN odpadá (TV61)
IT2
2 PSI A C127 změna T141
2 PSI B C127 spojí T141 (TV66)
3 PSI A C127 změna T141
3 PSI B C127 spojí T141 (TV66)
IT3
2 SN C206 supluje T193 (TV61)
ME3
5 M T2 supluje T174 (T196)
6 TV odpadá (T196)
MP1
1 AI C160 supluje T165 (T175)
2 AI C160 supluje T194 (T175)
7 ZTE C214 supluje TV27 (T144)
OKS3
7 TD C327 supluje T133 (T175)
8 TD C327 supluje T133 (T175)
PO1
4 Aj AjA C327 spojí T156 (TV25)
5 Aj AjA C327 spojí T156 (TV25)
PO2
3 EV C322 spojí TV22 (T154)
4 MMG C326 spojí T195 (T154)
VOŠ1
8 UEE V1UE C111 supluje TV24 (T144)
9 UEE V1UE C111 supluje TV24 (T144)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou